Dziś jest sobota, 15.06.2024, imieniny Jolanty, Wita
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Dzień Dziecka 2023

Dzień Dziecka 2023

przedszklaki i chusta

Przełom maja i czerwca to dla dzieci czas radości, zabaw i niespodzianek. Corocznie w naszym przedszkolu organizowane są obchody Dnia Dziecka, które podczas kilkudniowego świętowania obfitują w różne wydarzenia i atrakcje. Nie mogło ich zabraknąć również w tym roku. Na dzieci czekały zabawy i gry ruchowe na powietrzu oraz zabawy swoją ulubioną zabawką przyniesioną z domu, wyjazd do Ranczo Targówka, VI Letnia Olimpiada Przedszkolaków, dyskoteka ze słodkim poczęstunkiem w postaci lodów oraz pokaz sprzętu ratowniczo-gaśniczego wraz z ćwiczeniami gaśniczymi. Dziękujemy druhom strażakom z OSP Malanów, pracownikom OSiRu w Malanowie za zorganizowanie oraz przeprowadzenie dla dzieci ciekawych zajęć oraz zabaw, a także państwu U. i Z. Lament za ufundowanie lodów dla naszych przedszkolaków.

E. Cz.

zdjęcia: grupa X

             grupa VI

             grupa III

             grupa VII

             grupa I

             grupa IV

             grupa II

             grupa IX

             grupa V

             grupa VIII


Pozostałe aktualności