Dziś jest wtorek, 16.07.2024, imieniny Mariki, Benity
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Olimpiada Przedszkolaków 2023

Olimpiada Przedszkolaków 2023

Dziewczynki i chlopcy przeciagaja line

Z okazji Dnia Dziecka w naszym przedszkolu odbyła się VI Letnia Olimpiada Przedszkolaków. Zorganizował ją Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie oraz Strażacy z OSP Malanów i MDP Malanów. W każdym z dwóch dni olimpiady dzieci uczestniczyły w konkurencjach sportowych oraz pokazach sprzętu ratowniczo-gaśniczego. Olimpiadę uroczyście otworzyli dyrektor przedszkola p. A. Mozio, dyrektor OSiR w Malanowie p. Ł. Jasiak, naczelnik OSP w Malanowie p. G.Kwiatkowski, którzy zaprosili dzieci do wspólnej zabawy. Przedszkolaki miały okazję wykazać się sprawnością fizyczną podczas pokonywania ciekawych torów przeszkód oraz siłą i wytrzymałością rywalizując w przeciąganiu liny. Z zainteresowaniem oglądały też wyposażenie wozów strażackich, a także z pomocą strażaków próbowały swych sił w obsłudze węży gaśniczych. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale. Serdecznie dziękujemy organizatorom olimpiady za poświęcony czas oraz sporą dawkę wrażeń.

E.B.

zdjęcia: grupa II

            grupa III

            grupa VI

            grupa I

            grupa IV

            grupa VII

            grupa X

            grupa IX

            grupa V

            grupa VIII


Pozostałe aktualności