Dziś jest wtorek, 16.07.2024, imieniny Mariki, Benity
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Przedszkolaki na Ranczo Targówka

Przedszkolaki na Ranczo Targówka

Dieci z grupy VI na tle drewnianych zwierzat

Dzieci z naszego przedszkola w ramach obchodów Dnia Dziecka odwiedziły Ranczo Targówka - gospodarstwo agroturystyczne znajdujące się w miejscowości Miłaczewskie Młyny. Przedszkolaki zostały bardzo miło przyjęte przez gospodarzy. Podczas zwiedzania obiektu dzieci miały okazję nie tylko zaobserwować różne zwierzęta, ale również pogłaskać je czy nakarmić. Chętni mogli również dosiąść kucyka. Dzieci z zainteresowaniem przyglądały się alpakom, owieczkom, koziołkowi, osiołkowi, emu, króliczkom. Podziwiały też pawie, papużki oraz bociana. Podczas pobytu na „Ranczo” przedszkolaki uczestniczyły także w warsztatach plastycznych. Możliwość samodzielnego ozdobienia pamiątki - alpaki sprawiło im wiele radości. W trakcie wycieczki na dzieci czekał też słodki poczęstunek oraz atrakcje na placu zabaw i zamku pneumatycznym. Przedszkolaki ochoczo korzystały z trampolin, zjeżdżalni i pozostałego sprzętu. Fotografowały się z rzeźbami zwierząt oraz na tle fontanny. Czas spędzony w otoczeniu przyrody i zwierząt ze wspaniałymi przewodnikami na pewno na dłużej zapadnie wszystkim w pamięć. Rodzicom i przewodnikom dziękujemy za zorganizowanie dzieciom wycieczki, która okazała się dla nich emocjonującym przeżyciem.

E.B.

 

galeria: grupa X

           grupa VI

           grupa II

           grupa III

           grupa I

           grupa VII

            grupa IV

            grupa IX

            grupa V

            grupa VIII


Pozostałe aktualności