Dziś jest piątek, 14.05.2021, imieniny Bonifacego, Macieja
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » SUKCES LENKI W WIELKOPOLSKICH ELIMINACJACH KONKURSU PLASTYCZNEGO

SUKCES LENKI W WIELKOPOLSKICH ELIMINACJACH KONKURSU PLASTYCZNEGO

Lenka 2

Dzieci z naszego przedszkola na początku tego roku uczestniczyły w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Zapobiegamy pożarom". Konkurs składał się z etapów i do kolejnego zakwalifikowały się trzy prace naszych wychowanków (rozstrzygnięcie na szczeblu gminnym miało miejsce w marcu).
Lenka Kostrzewa z gr. IV została laureatką wojewódzkiego etapu konkursu. Jej praca została wyróżniona w grupie I - „Przedszkola” w Wielkopolskich Eliminacjach Konkursu. Dyrektor Zarządu Wykonawczego Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP Woj. Wielkopolskiego Andrzej Janowski przekazał laureatce dyplom i nagrodę. Bardzo się cieszymy, gratulujemy i życzymy Lence rozwijania talentów i kolejnych sukcesów.

Elżbieta Bartosik

X


Pozostałe aktualności