Dziś jest czwartek, 03.12.2020, imieniny Franciszka, Ksawerego
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PRZEDSZKOLAKI LAUREATAMI KONKURSU „ZAPOBIEGAMY POŻAROM”

PRZEDSZKOLAKI LAUREATAMI KONKURSU „ZAPOBIEGAMY POŻAROM”

PRZEDSZKOLAKI  LAUREATAMI KONKURSU „ZAPOBIEGAMY POŻAROM”

Dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pod hasłem  „Zapobiegamy pożarom”. Organizatorem konkursu jest Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych  Rzeczypospolitej  Polskiej i Zarządy Oddziałów Wojewódzkich przy współudziale CKiBP w Malanowie.
Prace konkursowe wykonały dzieci: Eliasz Przepiórski (z grupy III), Lena Kostrzewa i Zofia Nawrocka (z grupy IV), Weronika Gitler i Aleksandra Gorgolewska (z grupy V), Marta Harasna i Amelia Kaleta (z grupy VI), Lena Bryl i Amanda Pawlaczyk (z grupy VII), Dorota Bałwas  (z grupy VIII), Nadia Dobrzańska (z grupy IX).
Celem konkursu jest zainteresowanie dzieci, młodzieży i twórców nieprofesjonalnych tradycją i życiem strażackich środowisk oraz rozwój uzdolnień plastycznych. W piątek 21 lutego 2020r. w Bibliotece Publicznej w Malanowie miało miejsce podsumowanie etapu gminnego konkursu. W kategorii I - „przedszkola” dzieci z naszej placówki znalazły się wśród laureatów: praca Zofii Nawrockiej  zdobyła I miejsce, Leny Kostrzewy - II miejsce, a Marty Harasnej III miejsce. Dziewczynki otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody. Gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych etapach konkursu. 

Elżbieta Bartosik

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności