Dziś jest poniedziałek, 23.05.2022, imieniny Iwony, Emilii
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » SUKCES IGI W KONKURSIE PLASTYCZNYM

SUKCES IGI W KONKURSIE PLASTYCZNYM

Iga z dyplomem i nagrodami.

Iga  Bany z grupy VII zajęła I miejsce w eliminacjach powiatowych konkursu plastycznego pod hasłem  „Mamo, Tato co Wy na to”. Był on związany z programem realizowanym przez sześciolatki z naszego przedszkola we współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną  w Turku i dotyczył zdrowego stylu życia. Iga wykonała pracę, która  podczas eliminacji przedszkolnych została wytypowana do kolejnego etapu konkursu. Decyzją Komisji Konkursowej na szczeblu  powiatowym praca zdobyła zaszczytne I miejsce, a jej autorka otrzymała pamiątkowy dyplom oraz nagrody rzeczowe. Cieszymy się razem z Igą, gratulujemy i życzymy dużo radości z rozwijania talentu plastycznego oraz kolejnych sukcesów.

                                                                                                                                       E.B.


Pozostałe aktualności