Dziś jest środa, 19.01.2022, imieniny Henryka, Mariusza
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » KONKURS PLASTYCZNY "MAMO, TATO CO WY NA TO?"

KONKURS PLASTYCZNY "MAMO, TATO CO WY NA TO?"

Prace konkursowe na tablicy dla rodzicow. (2)

Dzieci z grupy VIII i VII  przystąpiły do programu edukacyjnego „Mamo, tato – co wy na to?” zorganizowanego przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Turku. W ramach realizacji programu w październiku chętne przedszkolaki wzięły udział w konkursie plastycznym. Przedmiotem konkursu było  samodzielne wykonanie pracy plastycznej nawiązującej do tego,  jak dbać o zdrowie, jak prowadzić zdrowy tryb życia oraz jak rozpowszechnia się choroba, co to są choroby zakaźne i co robić by nie chorować. Wszystkie dzieci z zaangażowaniem wykonały swoje prace. Po naradach jury wybrało pracę Igi Bany, która zajęła I miejsce i będzie reprezentowała nasze przedszkole w powiatowym etapie konkursu,  II miejsce zajęła Gabriela Kasprzak, III miejsce Maria Kącik. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy za udział a są to: Oliwia Zięba, Amelka Gryczyńska, Wiktoria Lament, Yuliia Poltoratska, Aleksandra Przybył, Marcel Borowski i Olha Petrovska. Gratulujemy.

                                                                                                                                                    K. I.

 

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności