Dziś jest czwartek, 03.12.2020, imieniny Franciszka, Ksawerego
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » ŻEGNAJCIE SZEŚCIOLATKI!

ŻEGNAJCIE SZEŚCIOLATKI!

Pandemia koronawirusa uniemożliwiła nam przeprowadzenie tej pięknej, choć trochę smutnej uroczystości Pożegnania Przedszkola. W tym roku niestety nie mogłam osobiście złożyć gratulacji oraz podziękowań, dlatego piszę te słowa do naszych tegorocznych Absolwentów i ich Rodziców.

Drodzy Rodzice!

Kilka lat temu powierzyliście dzieci naszej opiece. Mam nadzieję, że jako przedszkole spełniliśmy Wasze oczekiwania pod względem opieki, wychowania i nauki.

Dziękuję Państwu za cztery lata współpracy. Dziękuję za pomoc, wsparcie i życzliwość jaką okazywaliście w ciągu tych kilku lat, a także za wyrozumiałość i pomoc w tych ostatnich miesiącach, które ze względu na pandemię koronawirusa były dla nas wszystkich wielkim wyzwaniem. Dzisiaj dziękuję Państwu w sposób szczególny za ten czas, czas który wspólnie z wychowawczyniami poświęciliście dzieciom podczas nauki zdalnej dbając o to, by jak najlepiej przygotować je do nauki w szkole. Jestem przekonana, że wywiązaliście się z tego znakomicie!

W imieniu własnym i całej Rady Pedagogicznej, życzę Wam wielu radości i pociechy z dzieci. Pomagajcie im, zwłaszcza na początku ich szkolnej przygody i bądźcie zawsze z nich dumni.

W imieniu całej społeczności przedszkolnej dziękuję za prezent, który tradycyjnie został zakupiony dla Przedszkola. W tym roku jest to laminarka.

Drogie Dzieci!

Kończy się właśnie okres pięknych, dziecięcych lat, które mieliście przyjemność spędzić w naszym przedszkolu. Mam nadzieję, że spędziliście tu lata, które przyniosły Wam wiele radości i zadowolenia. Dziękuję Wam drogie dzieci za codzienny uśmiech i radość jaką nas obdarowywałyście, za entuzjazm i spontaniczność. Cieszę się, że mogłam obserwować jak rośniecie i z nieśmiałych maluszków stajecie się samodzielnymi i odpowiedzialnymi starszakami. Czas szybko minął i musimy się rozstać.

Bardzo wzruszyły mnie wiersze i podziękowania, które nagraliście dla mnie oraz upominki, które będą mi Was przypominały. Dziękuję Wam za to z całego serca!

Już niedługo z przedszkolaków staniecie się uczniami. Szkoła to dla Was wyzwanie. To miejsce gdzie będziecie mogli doskonalić swoje wiadomości i umiejętności. Tam poznacie nowych przyjaciół i nauczycieli. Tam też, upłyną Wam kolejne lata życia. Jestem z Was dumna i pewna, że poradzicie sobie na nowej drodze obowiązków szkolnych. Życzę Wam wielu sukcesów w nauce, abyście byli dumą dla rodziców, nauczycieli i przykładem dla młodszych kolegów.

Wspomnijcie też czasem przedszkole, odwiedzajcie nas ‐ serdecznie Was zapraszam.

Wszystkim życzę radosnych i bezpiecznych wakacji oraz udanego wypoczynku.

Agnieszka Mozio

Dyrektor Gminnego Przedszkola w Malanowie

Dziękuję bardzo za piękne kwiaty!