Dziś jest wtorek, 16.07.2024, imieniny Mariki, Benity
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Zajęcia adaptacyjne w przedszkolu

Zajęcia adaptacyjne w przedszkolu

zajecia adaptacyjne  (1)

Corocznie w maju w naszym przedszkolu organizowane są zajęcia adaptacyjne dla dzieci, które od września rozpoczną swoją przedszkolną przygodę. Celem takich zajęć jest: eliminowanie stresu związanego z rozpoczęciem edukacji przedszkolnej, integracja środowiska dzieci i rodziców poprzez stwarzanie im możliwości wspólnych zabaw, stwarzanie okazji do poznania siebie i innych, przezwyciężenie strachu przed nowym otoczeniem. Każdego wtorku spotykaliśmy się w sali przedszkolnej, by wspólnie się bawić, rozmawiać oraz przybliżyć dzieciom choć w części nasz przedszkolny świat. Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólnie spędzony czas.

E. Cz.

Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności