Dziś jest sobota, 15.06.2024, imieniny Jolanty, Wita
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Z wizytą w bibliotece - Wystawa pasji

Z wizytą w bibliotece - Wystawa pasji

Dzieci ogladaja wystawe mini zabawek

W maju dzieci z naszego przedszkola wybierały się kolejno do Gminnej Biblioteki Publicznej w Malanowie, by uczestniczyć w „Tygodniu bibliotek”. Tym razem dzieci mogły zobaczyć „Wystawę pasji”, która prezentowała różne przedmioty kolekcjonowane w domach mieszkańców gminy, a były nimi: zabawki, karty obrazkowe, monety i banknoty, stare przedmioty, elementy wyposażenia żołnierza, itd. Przy okazji przedszkolaki mogły posłuchać wielu ciekawostek związanych z oglądanymi zbiorami. Dziękujemy serdecznie za miłe spotkania oraz poświęcony czas.

 E. Cz.

Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności