Dziś jest wtorek, 25.01.2022, imieniny Tatiany, Miłosza
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » WYCIECZKA DO NADLEŚNICTWA TUREK - grupa V i VII

WYCIECZKA DO NADLEŚNICTWA TUREK - grupa V i VII

Przedszkolaki spaceruja po jesiennej alejce

W dniu 28.10.2021r. gr. V i VII wybrały się na wycieczkę do  Lasów Państwowych Nadleśnictwa Turek. Na miejscu czekała na nas Pani przewodnik, która zabrała nas na długi spacer, podczas którego dzieci utrwalały nazwy różnych drzew oraz ich owoców. Słuchały ciekawostek dotyczących życia zwierząt leśnych. Dzieci dowiedziały się, na czym polega praca leśnika oraz, co należy do jego codziennych obowiązków. Pogoda tego dnia sprzyjała podziwianiu piękna jesiennej przyrody oraz czerpaniu radości z przebywania blisko natury.

E. Czekała

 

zdjęcia: galeria

 


Pozostałe aktualności