Dziś jest niedziela, 07.08.2022, imieniny Doroty, Kajetana
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » WYCIECZKA DO GRODŹCA

WYCIECZKA DO GRODŹCA

Dzieci w izbie edykacyjnej

Dzieci sześcioletnie z grupy VI i VII wspólnie z opiekunami wyjechały w dn. 18 i 21 czerwca na wycieczkę do Ośrodka Edukacji Leśnej w Grodźcu. Zwiedzając Izbę Edukacyjną przedszkolaki mogły oglądać piękne eksponaty zwierząt żyjących w polskich lasach, pani leśnik przekazała dzieciom wiele ciekawostek przyrodniczych. Kolejnym punktem zwiedzania była chata z makietą Kopalni Węgla Brunatnego Adamów. Spacerując po leśnych ścieżkach możliwe było obserwowanie przyrody z bliska. Atrakcją było przyglądanie się zwierzętom w zagrodzie wolnościowej. W tym miejscu żyją zwierzęta wychowywane lub rehabilitowane w Ośrodku Rehabilitacji Zwierząt. Dla odważnych przeznaczone było podziwianie lasu i zagrody z wysokiej na 8m wieży widokowej. Na koniec czekały na dzieci kiełbaski przyrządzone na grillu, zabawy na placu zabaw i odpoczynek na kocach w cieniu drzew. Dzień upłynął bardzo przyjemnie, dzieci z głowami pełnymi wspomnień i nowych wiadomości wróciły z uśmiechami na twarzy do przedszkola. Bardzo dziękujemy Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu dla sześciolatków.


Małgorzata Muszyńska, Małgorzata Przygońska

 

zdjęcia: grupa VI

            grupa VII

 


Pozostałe aktualności