Dziś jest sobota, 15.06.2024, imieniny Jolanty, Wita
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » "Wilk i zając" - teatrzyk dla przedszkolaków

"Wilk i zając" - teatrzyk dla przedszkolaków

Przedszkolaki z grup starszych podczas ogladania spektaklu w Bibliotece Publicznej w Malanowie

9 maja przedszkolaki z grup: IV, V, VI, VII i VIII wybrały się do CKiBP w Malanowie, by obejrzeć przedstawienie teatralne pt. „Wilk i zając” w wykonaniu grupy Krak-Art. z Krakowa. W spektaklu wykorzystano postacie Wilka i Zająca ze znanego i popularnego filmu animowanego. W trzech zabawnych epizodach Zając występujący jako właściciel restauracji, dentysta i policjant spotyka się z Wilkiem. Pełen zabawnych sytuacji  spektakl rozśmieszył przedszkolaków oraz nauczył ich właściwych zachowań w różnych życiowych sytuacjach. Dzieci miały możliwość zagrania konkretnych epizodów  tworząc z aktorami wspaniałe widowisko. Było miło i bardzo wesoło. Dziękujemy CKiBP w Malanowie za zaproszenie.

E. Cz.

Galeria zdjęć

 


Pozostałe aktualności