Dziś jest sobota, 15.06.2024, imieniny Jolanty, Wita
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Wiewiórki w salonie fryzjerskim

Wiewiórki w salonie fryzjerskim

pamiatkowe zdjecie z Pania Monika

W związku z realizacją programu preorientacji zawodowej we wtorek, 7 maja dzieci z gr. VII wybrały się oraz z paniami na wycieczkę do salonu fryzjerskiego p. Agnieszki Tomczyk w Malanowie. Czekała tam już na nas mama naszego kolegi Igorka – p. Monika, która z zawodu jest fryzjerką. Na początku zapoznaliśmy się z wyposażeniem zakładu – oglądaliśmy urządzenia i akcesoria służące do pielęgnacji i stylizacji włosów. Mieliśmy okazję też siedzieć w fotelu fryzjerskim i oglądać palety z propozycją naprawdę odważnej kolorystyki farb. Na głowach chętnych dzieci powstały wyjątkowe fryzury: dziewczynki zdobiły kolorowe warkocze a chłopców barwne grzywki. Mama Igora odpowiadała nam chętnie na zadawane pytania i potwierdziła, że ogromną radość sprawia jej zmiana wizerunku swoim klientom, dlatego też bardzo kocha swoją prace. Wizyta w salonie sprawiła przedszkolakom dużo radości, wzbogaciła je o nowe doświadczenia i wiadomości. Jesteśmy bardzo wdzięczni p. Monice za miłe i serdeczne spotkanie.

                                                                                                                                     EW

 

Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności