Dziś jest sobota, 15.06.2024, imieniny Jolanty, Wita
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Warsztaty w Środowiskowym Domu Samopomocy – gr. VII

Warsztaty w Środowiskowym Domu Samopomocy – gr. VII

wspolne pamiatkowe zdjecie z warsztatow

15.05.2024 r. gr. „Wiewiórek” z naszego przedszkola spędziła miłe przedpołudnie na warsztatach plastycznych w Środowiskowym Domu Samopomocy w Miłaczewie, korzystając z zaproszenia skierowanego przez p. Anetę Kostrzewę – kierownika ŚDS. Podczas naszego spotkania dzieci wspólnie z podopiecznymi Domu pod okiem instruktorów terapii zajęciowej i personelu przygotowały upominki okazji zbliżającego się „Dnia Mamy i Taty” – piękne koszyczki uzupełniane kolorowymi kwiatami. Mieliśmy też możliwość nauki samodzielnego kręcenia kwiatków z bibuły. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem przygotowanym dla dzieci – kosztowaliśmy m.in.: ciasteczka własnego wypieku i kolorową galaretkę.

Wizyta w ŚDS przyniosła korzyść dla obu stron - uczestnicy otrzymali od nas dawkę radości, otaczając nas serdecznością, otwartością i opieką, natomiast przedszkolaki uczyły się szacunku do osób z niepełnosprawnością i starszych. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim ze Środowiskowego Domu Samopomocy za przemiłą atmosferę, włożony wkład w przygotowanie, możliwość wzięcia udziału w tym ciekawym przedsięwzięciu, wręczone upominki, za kontynuowanie z przedszkolem owocnej współpracy.

                                                                                                                                                             EW

Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności