Dziś jest niedziela, 07.08.2022, imieniny Doroty, Kajetana
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » W KINIE

W KINIE

Dz. z gr. V w kinie

13.06. dzieci ze wszystkich grup wiekowych Gminnego Przedszkola odwiedziły kino Tur w Turku, by zobaczyć seans filmowy pt. „Dogtanian. Psi muszkieterier”. Film  w zabawny sposób opowiadał o przygodach młodego Dogtaniana, który marzy, by pójść w ślady ojca i dołączyć do straży króla. W poszukiwaniu przygód, wraz z koniem Sandym wyrusza do Paryża. Towarzyszy mu Pic, sprytna i gadatliwa mysz, która świetnie się sprawdza w roli giermka. Przedszkolaki z dużym zaciekawieniem śledziły akcję filmu i równocześnie z bohaterami przeżywały wszystkie emocje. Wyjazd został ufundowany przez Radę Rodziców.

 E.Cz.

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności