Dziś jest sobota, 23.09.2023, imieniny Bogusława, Tekli
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » W gabinecie kosmetycznym - grupa V

W gabinecie kosmetycznym - grupa V

gr. V wycieczka do salonu kosmetycznego - pamiatkowe zdjecie

26 maja przedszkolaki z grupy „Wiewióreczki” w ramach programu preorientacji zawodowej wybrały się z wizytą do mamy swojej koleżanki Oliwii, która prowadzi gabinet kosmetyczny „Dotyk piękna” w Malanowie. Celem wizyty było poznanie zawodu kosmetyczki oraz przyjrzenie się z bliska jej pracy. Dzieci miały możliwość zobaczyć jak wygląda profesjonalny salon kosmetyczny, poznały jego wyposażenie oraz sprzęt, którym dba się o ładny wygląd i dobre samopoczucie. Pani Patrycja przedstawiła nam m.in.: przygotowanie paznokcia żelowego, zabieg depilacji – tu ochotnikiem był tata Oliwki, różnego rodzaju maseczki i zabiegi pielęgnacyjne na twarz, np. prasowanie zmarszczek urządzeniem zwanym żelazkiem. Największą atrakcją dla wszystkich była możliwość pomalowania sobie paznokci, posmarowanie rąk pięknie pachnącymi kremami. Na koniec podziękowaliśmy grzecznie za gościnę i tak miłą atmosferę, wręczyliśmy drobny upominek i zostaliśmy obdarowani słodkościami. Z pewnością długo będziemy wspominać tą ciekawą wizytę w gabinecie kosmetycznym Pani Patrycji.

                                                                                                                                  Edyta Wasik

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności