„Tropiki i wakacyjne okrzyki”
Pod takim tytułem w czwartek odbyła się ostatnia w tym roku audycja muzyczna Art.-ES z Pabianic. Państwo Ewa i Sławomir Bartkiewiczowie odwiedzili przedszkolaków w towarzystwie pani Anny Dominikowskiej, która zaprezentowała grę na skrzypcach. Dzieci miały okazję poznać budowę tego instrumentu oraz wsłuchać się w jego brzmienie. W programie znalazły się takie utwory jak: „Marsz turecki” W. A. Mozarta i „Prząśniczka” S. Moniuszki. Przedszkolaki wysłuchały również znanych motywów filmowych: ”Różowa pantera” oraz „Piraci z Karaibów”, a także radosnego utworu „Tico-Tico”. Audycję zakończyła rytmiczna „Samba de Janeiro”, przy której wszyscy chętnie ruszyli do tańca. Na zakończenie przedszkolaki podziękowały muzykom za całoroczną współpracę i pożegnały się przed nadchodzącymi wakacjami.
E.B.
zdjęcia: galeria
Pozostałe aktualności
-

"Wiewiórki" poznają zawód krawcowej
-

Wyróżnienie Piotrusia w wojewódzkim konkursie plastycznym
-

Kampania informacyjno-edukacyjna PSSE "Bezpieczne wakacje"
-

„Niedźwiadki” z wizytą na budowie
-

Przedszkolaki świętują Dzień Przyjaciela
-

Wycieczka sześciolatków do Ośrodka Edukacji Leśnej w Grodźcu
-

Sukces przedszkolaków w konkursie „SuperBohater bez nałogów”
-

Poznajemy zawody ze Stefanem Zawodowcem
-

Przedszkolaki na XXI Dniach Malanowa
-

Dzień Dziecka w naszym przedszkolu
-

Przedszkolaki w magicznym świecie teatru
-

„Mamo, Tato, co Wy na to?” – podsumowanie realizacji programu w gr. VIII i IX
-

Światowy Dzień bez Tytoniu
-

W świecie wierszy naszego patrona – Jana Brzechwy
-

Festyn rodzinny w przedszkolu