Dziś jest wtorek, 16.07.2024, imieniny Mariki, Benity
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Teatrzyk „Calineczka” w przedszkolu

Teatrzyk „Calineczka” w przedszkolu

Przedszkolaki podczas wspolnej zabawy z aktorami w traakcie spektaklu Calineczka

29 maja do przedszkola zawitała grupa teatralna Krak-Art z Krakowa z przedstawieniem pt. „Calineczka”. Spektakl ten oparty na znanej baśni J.Ch.Andersena przenosi widza w magiczny świat małych stworzeń. Baśń opowiada o maleńkiej dziewczynce zrodzonej z kwiatu. Za sprawą ropuchy spotyka na swej drodze różne zwierzęta, by na koniec trafić do krainy elfów. Dzieci towarzysząc Calineczce w jej podróży uczą się, jak być dobrym, nieść pomoc potrzebującym, a także uwrażliwiają się na przyrodę i poznają świat braci mniejszych.

Dzisiejszy spektakl dostarczył najmłodszym niezwykłych wrażeń.

E. Cz.

Galeria zdjęć

 


Pozostałe aktualności