Dziś jest środa, 19.06.2024, imieniny Gerwazego, Protazego
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Sześciolatki z grupy VIII w Urzędzie Gminy Malanów

Sześciolatki z grupy VIII w Urzędzie Gminy Malanów

szesciolatki przed Urzedem Gminy

We wtorek 19.03.2024 r. sześciolatki z grupy Zajączki z Gminnego Przedszkola  w Malanowie udały się na wycieczkę do Urzędu Gminy. Celem było przybliżenie najmłodszym  działalności instytucji samorządowej oraz budowanie poczucia lokalnej tożsamości obywatelskiej. Przewodnikiem po urzędzie była mama Kai i mam Liwii które na co dzień są pracownikami urzędu. Wizyta rozpoczęła się od spotkania z Panem Ireneuszem Augustyniakiem – Wójtem Gminy Malanów, który zaprosił dzieci do swojego gabinetu. Przedszkolaki miały tam niepowtarzalną okazję bezpośredniej rozmowy z włodarzem gminy. Poznały również pracowników urzędu oraz poszczególne biura, gdzie czekały na nich zadania, mogły obsłużyć urządzenia biurowe czy przybić pieczątki. Dzieci mogły z bliska przyjrzeć się na czym polega praca urzędnika. Na zakończenie spotkania w każdym pokoju przedszkolaki wykonały pamiątkowe zdjęcie z pracownikami Urzędu Gminy. Dzieci na ręce pana Wójta składają serdeczne podziękowania za miłe przyjęcie oraz słodki poczęstunek.

A.D.

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności