Dziś jest poniedziałek, 28.11.2022, imieniny Zdzisława, Lesława
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » SZEŚCIOLATKI POŻEGNAŁY PRZEDSZKOLE – grupa VII i VIII

SZEŚCIOLATKI POŻEGNAŁY PRZEDSZKOLE – grupa VII i VIII

Dzieci z gr. VII spiewaja piosenke

21 czerwca dzieci z grupy VIII – „Motylki” a 22 z grupy VII – „Niedźwiadki” pożegnały nasze przedszkole. Po raz ostatni zaprezentowały się w programie artystycznym dla zaproszonych gości. Śpiewały, tańczyły, grały na instrumentach i recytowały dla wszystkich wiersze. Były to wyjątkowe występy gdyż wywołały radość, uśmiech, zadumę, wzruszenie i łzy zarówno u wychowawców, dzieci i rodziców. Sześciolatki dziękowały za wychowanie i opiekę wszystkim pracownikom przedszkola. Przedszkolaki zakończyły swój pierwszy etap edukacji. Dużo się nauczyły w przedszkolu, zdobyły wiele  wiadomości, sprawności i umiejętności, a przede wszystkim zrobiły wielki krok ku samodzielności. Są dobrze przygotowane do kolejnego etapu edukacji jakim jest szkoła, ale pamiętajmy, że należy je wspierać, doceniać i motywować.  Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy a także ufundowane przez Radę Rodziców upominki w postaci  książek. Wyjątkowo aktywni rodzice otrzymali podziękowania za czteroletnią współpracę na rzecz całej placówki oraz każdej grupy. Dyrektor przedszkola p. Agnieszka Mozio oraz wychowawczynie: Karolina Iwańska i Elżbieta Bartosik życzyły dzieciom wspaniałych wakacji oraz wszelkiej pomyślności na nowej drodze obowiązków szkolnych. Kwiaty, podziękowania, słowa uznania i wdzięczności przekazywali rodzice na ręce nauczycieli oraz pracowników przedszkola. Dziękujemy za wspólnie przeżyte chwile, życzymy dobrego wypoczynku oraz tego by każdy spędzony dzień w szkole był dla was wspaniałą przygodą. Pamiętajcie o nas, wspominajcie i odwiedzajcie nas.

 

 E.B.

 

zdjęcia: grupa VII - "Niedźwiadki"

            grupa VIII -  "Motylki"


Pozostałe aktualności