Dziś jest wtorek, 25.01.2022, imieniny Tatiany, Miłosza
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » ŚWIĘTO PRZEDSZKOLAKÓW

ŚWIĘTO PRZEDSZKOLAKÓW

gr. III Dzien Przedszkolaka - wesole rozpoczecie naszego swieta

W 2013 r. Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą dzień 20 września Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Odtąd co roku przedszkolaki w całej Polsce świętują swój dzień. Dzieci z naszego przedszkola zamanifestowały  wszystkim swą przynależność do grup przedszkolnych podczas przemarszu ulicami Malanowa. Każda grupa zaprezentowała charakterystyczne dla niej emblematy i transparenty. W przedszkolu odbyły się różnego rodzaju zabawy integrujące – ruchowe, muzyczne, plastyczne, a dzieci zostały obdarowane upominkami. Wszystkim przedszkolakom życzymy wspaniałych zabaw, ciekawych przygód oraz dużo radości każdego dnia w naszym przedszkolu.

E. B

zdjęcia:   przedszkole ul. Słoneczna