Dziś jest sobota, 25.03.2023, imieniny Marioli, Dyzmy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE W BIBLIOTECE - gr V i VI

ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE W BIBLIOTECE - gr V i VI

Wizyta w bibliotece - sluchany bajki Boze Narodzenie Tupcia Chrupcia

15 grudnia dzieci z grupy „Wiewióreczki” i „Zajączki” odwiedziły bibliotekę. W świąteczny nastrój wprowadziła nas Dyrektor Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Malanowie – p. Małgorzata Przygońska rozmawiając z dziećmi na temat naszych pięknych polskich tradycji bożonarodzeniowych. Następnie wysłuchaliśmy bajek świątecznych przeczytanych przez pracowników biblioteki: „Boże Narodzenie Tupcia Chrupcia”, „Jadzia Pętelka piecze pierniczki”. Na koniec spotkania złożyliśmy sobie życzenia i zostaliśmy poczęstowani słodkimi łakociami. Czas szybko upłynął w miłej i serdecznej atmosferze. Nasza kolejna wizyta w bibliotece już w Nowym Roku.

                                                                                                                                        Edyta Wasik

zdjęcia:  galeria

 


Pozostałe aktualności