Dziś jest piątek, 24.06.2022, imieniny Jana, Danuty
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » „…ŚWIAT W NASZYCH RĘKACH…” – grupa V

„…ŚWIAT W NASZYCH RĘKACH…” – grupa V

Dzieci z gr. V podczas wystepu ekologiczngo

…Cały świat jest w naszych rękach
Właśnie o tym ta piosenka
Możesz dbać o cały świat
Chociaż masz niewiele lat…


To tylko jedna z treści, jakie przedszkolaki chciały przekazać dzieciom z Gminnego Przedszkola, podczas występu ekologicznego w dniu 27.04.22r. W trakcie nagrania dzieci z grupy Kotki prezentowały wiersze, piosenki mówiące o potrzebie dbania o przyrodę oraz naszą błękitną planetę. Przedszkolaki zaprezentowały się również w układach tanecznych do muzyki klasycznej. Przedstawiona  tematyka jest niezwykle ważna dla nas wszystkich, a każda okazja, by przybliżyć problemy związane z działalnością człowieka i zmianami klimatycznymi jest dobra. Przedszkolaki wiedzą o tym doskonale.

E. Cz.


Pozostałe aktualności