Dziś jest piątek, 24.06.2022, imieniny Jana, Danuty
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW W WIELKANOCNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM

SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW W WIELKANOCNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM

Laureaci w kategorii przedszkole z nagrodami i dyplomami.

Dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w gminnym konkursie plastycznym pod hasłem "Pisanki, kraszanki i jaja malowane". Jego organizatorem było CKiBP w Malanowie. Sześciolatki  włożyły wiele serca i pracy wykonując niepowtarzalne pisanki:  Patryk Klimek z grupy V, Aniela Bałwas, Jakub Ekiert, Julian Kołaciński, Nikola Siwek,  Zuzanna Stasiak,  Zofia Wojciechowska  z grupy  VIII oraz Iga Bany, Kinga Chrostek, Hanna Dopieralska, Alan Górecki, Amelia Gryczyńska, Michalina Grzelka, Adam Lament, Anna Owczarek, Filip Tomczak, Makar Tsymbaliuk, Liwia Urban, Wiktor Wietrzyk, Nikodem Wojtczak i Oliwia Zięba z grupy VII. W poniedziałek 11 kwietnia w bibliotece  miało miejsce wręczenie nagród. Pisanka Hani Dopieralskiej zajęła I miejsce natomiast  Nikoli Siwek i Zofii Wojciechowskiej zostały wyróżnione. Laureatki odebrały nagrody i dyplomy z rąk dyrektor CKiBP w Malanowie p. Małgorzaty Przygońskiej.  Gratulujemy zdobywczyniom nagród oraz wszystkim uczestnikom ciekawych pomysłów, kreatywności i cierpliwości podczas przygotowywania prac konkursowych.

E.B.

zdjęcia: galeria

fot. CKiBP Malanów


Pozostałe aktualności