Dziś jest sobota, 15.06.2024, imieniny Jolanty, Wita
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Sukces przedszkolaków na Festiwalu Piosenki Dziecięcej „ DO-RE-MI” w Turku

Sukces przedszkolaków na Festiwalu Piosenki Dziecięcej „ DO-RE-MI” w Turku

dzieci z nagrodami i dyplomami

25 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Turku odbył się XXVII Wojewódzki Festiwal Piosenki Przedszkolaków DO-RE-MI – etap powiatowy, w którym nasze przedszkole reprezentowali Filip Szmyt z gr. IV z piosenką U. Kozłowskiej „Przyszła wiosna do lasu” wychowawca Agnieszka Dewicka-Misiek oraz z gr. VI Julia Kaczmarek w piosence Majki Jeżowskiej ”Moja planeta„ wychowawca Ewelina Czekała. Nasi wykonawcy zaprezentowali się świetnie Julia otrzymała wyróżnienie, a Filipek otrzymał nagrodę i tym samym zakwalifikował się do kolejnego etapu, który odbędzie się w Koninie. Serdecznie gratulujemy naszym wykonawcom, a za Filipa trzymamy kciuki w kolejnym etapie.

 A.D.M

zdjęcia: galeria

 

 

 


Pozostałe aktualności