Dziś jest poniedziałek, 28.11.2022, imieniny Zdzisława, Lesława
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » SUKCES MICHALINKI W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

SUKCES MICHALINKI W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

Usmiechnieta Michalinka z dyplomem

Dzieci z naszego przedszkola brały udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Fotograficznym „Zwierzaki- Słodziaki” 2022 – Gabriela Dróżdż z gr. V,  Iga Bany, Hanna Dopieralska, Michalina Grzelka, Iga Marendziak i Liwia Urban z gr. VII oraz Patrycja Bałwas, Filip Boniecki i Gabriela Jafra z gr. IX. Miał on na celu m.in. propagowanie postaw proekologicznych,  rozbudzanie zainteresowania przyrodą i jej obserwacją, pobudzanie wyobraźni plastycznej, promocję talentów i umiejętności oraz prezentację twórczości dzieci i młodzieży. Dzieci samodzielnie wykonały ciekawe prace plastyczne przedstawiające zwierzęta w środowisku naturalnym.  W czerwcu nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Jury szczególną uwagę zwróciło na interesujące kompozycje, dobór środków plastycznych, ekspresję, a przede wszystkim indywidualną, często bardzo osobistą interpretację tematu przewodniego. Zdaniem komisji oceniającej zgłoszone do konkursu prace wyróżniały się wysokim poziomem i oryginalnością. W kategorii wiekowej „Przedszkole” Michalina Grzelka zajęła III miejsce oraz otrzymała nagrody i pamiątkowy dyplom. Cieszymy się razem z Michalinką oraz gratulujemy wszystkim dzieciom uczestniczącym w konkursie. Życzymy Wam ciekawych pomysłów i rozwijania talentów plastycznych.

 

E.B.


Pozostałe aktualności