Dziś jest wtorek, 16.07.2024, imieniny Mariki, Benity
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Pogadanka o bezpieczeństwie ze strażakami OSP w Malanowie

Pogadanka o bezpieczeństwie ze strażakami OSP w Malanowie

Dzieci z gr. III i IV sluchaja strazakow.

W poniedziałek 17 czerwca przedszkolaki spotkały się z przedstawicielami OSP w Malanowie. Goście zapoznali dzieci z zasadami bezpiecznego zachowania podczas wakacji. Dowiedziały się one m.in. jak zachować się podczas wypoczynku w górach, nad morzem, w lesie czy na wsi. Strażacy zademonstrowali również dzieciom podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy. Objaśnili im także jak powinny zachować się w kontaktach z nieznajomymi oraz zwrócili uwagę na ostrożność wobec obcych zwierząt. Przedszkolaki były bardzo aktywne podczas spotkania, dlatego mamy nadzieję, że dobrze zapamiętają poznane zasady bezpieczeństwa i będą je stosować na co dzień.

E.B.

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności