Dziś jest niedziela, 29.01.2023, imieniny Franciszka, Zdzisława
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » SPOTKANIE Z POLICJANTEM

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

Dzieci z gr. VII i VIII na skrzyzowaniu

W piątek 4 listopada nasze przedszkole odwiedził dzielnicowy gminy Malanów p. Krzysztof Aleksanderek. Wszystkie grupy przedszkolne miały okazję sprawdzić i utrwalić swoje wiadomości z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Pan policjant przypomniał dzieciom nie tylko elementarne zasady ruchu pieszych ale również bezpiecznego podróżowania czy zachowania w domu. Zwrócił również uwagę przedszkolaków na ostrożność w stosunku do obcych oraz bezpieczeństwo w sieci. Następnie grupy starsze wybrały się w towarzystwie p. policjanta na skrzyżowanie. Na zakończenie wszystkie dzieci obejrzały policyjny radiowóz, który okazał się dużą atrakcją zwłaszcza dla najmłodszych. Dziękujemy naszemu gościowi za przekazaną wiedzę, bowiem ma ona wpływ na różnicowanie przez dzieci właściwych zachowań, unikanie zagrożeń oraz kształtowanie umiejętności ich przewidywania.

E.B.

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności