Dziś jest wtorek, 16.07.2024, imieniny Mariki, Benity
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Spotkanie z pielęgniarką - grupa X

Spotkanie z pielęgniarką - grupa X

Wspolne zdjecie z pania pielegniarka

Dnia 13 czerwca grupę X – „Jeżyki” odwiedziła Pani pielęgniarka Paulina Guźniczak. Opowiedziała nam o zawodzie pielęgniarki. Przyniosła wiele ciekawych rzeczy, które potrzebne są w jej pracy: bandaże, plastry, probówki do pobierania krwi na różne badania, ciśnieniomierz, wenflony i inne. Wszystkiego mogliśmy dotknąć i dokładnie obejrzeć, dostaliśmy nawet plastry do domu. Następnie wykonaliśmy razem ćwiczenie polegające na podziale różnych produktów spożywczych na zdrowe dla naszego organizmu, a szczególnie zębów oraz na te, których powinniśmy unikać. Na końcu Pani pielęgniarka obdarowała nas medalami, dyplomami oraz kolorowankami w prezencie. My również mieliśmy dla niej drobny upominek w podziękowaniu za ciekawą lekcję. Wszystkim bardzo podobały się zajęcia!

M.T.

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności