Dziś jest piątek, 24.06.2022, imieniny Jana, Danuty
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » SPOTKANIE Z MUZYKĄ - grupa VII i VIII

SPOTKANIE Z MUZYKĄ - grupa VII i VIII

Pokaz instrumentow

Muzyka jest ważnym czynnikiem wpływającym na wszechstronny rozwój dziecka. Uwrażliwia na otaczający go świat oraz pobudza jego wyobraźnię. Dnia 11.04.2021w Gminnym Przedszkolu w Malanowie z muzyczną wizytą gościli nauczyciele z Państwowej Szkoły Muzycznej im. Witolda Lutosławskiego  w Turku. Straszaki wysłuchały mini koncertu w wykonaniu starszej koleżanki Małgosi Misiek, która uczy się w szkole muzycznej w drugiej klasie skrzypiec pod okiem pana Pawła Kulczyckiego. Dzieci mogły zobaczyć instrumenty muzyczne tj. flet i skrzypce, ale również na nich zagrać, a to doświadczenie było dla nich bezcenne i sprawiło dzieciom wiele frajdy. Wesołe zabawy muzyczne i przemiła atmosfera na długo zostaną w ich pamięci. Kto wie, może wśród naszych przedszkolaków są przyszli adepci sztuki muzycznej? Serdecznie dziękujemy pani Zuzannie Borowieckiej oraz panu Pawłowi Kulczyckiemu za fantastyczną audycję muzyczną.

A.D.M

 

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności