Dziś jest niedziela, 29.01.2023, imieniny Franciszka, Zdzisława
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » ROZŚPIEWANE PRZEDSZKOLAKI NA PRZEGLĄDZIE MUZYCZNYM

ROZŚPIEWANE PRZEDSZKOLAKI NA PRZEGLĄDZIE MUZYCZNYM

Nadia z gr. VII podczas przegladu muzycznego

28 października w sali widowiskowej Centrum Kultury w Malanowie odbył się XIV Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Na wesołą nutę", której organizatorem było CKiBP w Malanowie. Wśród wielu wykonawców z różnych placówek znalazły się przedstawicielki Gminnego Przedszkola w Malanowie. W kategorii dla najmłodszych uczestników zaprezentowały się: Antonina Harasna w piosence „Zuzia, lalka nieduża”, Hanna Lament oraz Amelia Frankowska z grupy VI w piosence „Góry do góry” oraz Nadia Połatyńska z grupy VII w piosence „Miś pluszowy”. Dziewczynki doskonale odnalazły się na dużej scenie przed tak licznie zgromadzoną publicznością. Zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz pamiątkowymi dyplomami i upominkami. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 E.Cz.

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności