Dziś jest piątek, 14.05.2021, imieniny Bonifacego, Macieja
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Rekrutacja uzupełniająca do przedszkola na rok szkolny 2021/2022

Rekrutacja uzupełniająca do przedszkola na rok szkolny 2021/2022

geralt

Rekrutacja uzupełniająca do Gminnego Przedszkola w Malanowie
i oddziałów zamiejscowych w Dziadowicach i Miłaczewie
na rok szkolny 2021/2022

04.05.2021 r. - 11.05.2021 r.

do godz. 15:00

Dokumenty rekrutacyjne - wypełniony wniosek wraz z załącznikami należy złożyć w Gminnym Przedszkolu w Malanowie przy ul. Słonecznej 3 (składa jedna osoba, obowiązuje maseczka i dezynfekcja rąk) lub skany dokumentów przesłać na adres dyrektorprzedszkole@malanow.pl do 11.05.2021 r. do godz.15:00.

Prosimy o dokładne wypełnienie wszystkich dokumentów niezbędnych do przyjęcia dziecka do przedszkola oraz złożenie podpisów przez oboje Rodziców.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem rekrutacji oraz Klauzulą informacyjną – dokumenty dostępne są na stronie internetowej przedszkola www.przedszkole.malanow.pl w zakładce Dokumenty/Rekrutacja 2021-22.

W związku z sytuacją epidemiczną wszelkich informacji dotyczących zapisów oraz przyjęcia dziecka do przedszkola udzielamy telefonicznie – tel. 507 193 525

W związku z sytuacją epidemiczną nie planuje się zajęć adaptacyjnych dla dzieci.

Wnioski, które wpłyną do Przedszkola po wskazanym terminie zostaną pozostawione bez rozpatrzenia.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

dyr. Agnieszka Mozio