Dziś jest wtorek, 25.01.2022, imieniny Tatiany, Miłosza
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „JA I MOJE ZWIERZĄTKO”

PRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „JA I MOJE ZWIERZĄTKO”

Prace plastyczne dzieci na tablicy dla rodzicow

Październik to miesiąc dobroci dla zwierząt. Wtedy poruszane są tematy związane z domowymi pupilami oraz opieką nad nimi. Chcąc pokazać, jak ważną rolę w naszym życiu pełnią, w naszym przedszkolu został zorganizowany konkurs plastyczny pt. „Ja i moje zwierzątko”. W konkursie wzięło udział 20-ro dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Powstały ciekawe prace wykonane różnymi technikami plastycznymi. A oceniało je jury w składzie: p. dyrektor A. Mozio, p. M. Przybylak oraz p. I. Klimek. Oto laureaci konkursu:

     3-latki: I miejsce – Amelia Kulbieda, II miejsce – Marcel Myszyński, III miejsce – Antonina Wojtczak.                                                                                                                                              

4-latki: I miejsce – Antonina Harasna, II miejsce – Letycja Perlińska, III miejsce – Jakub Kostrzewa, Patrycja Bałwas, Gabriela Jafra, Oliwier Łęczycki, Lena Szturma, Blanka Kaczkowska.                                                                                                                                         

5-latki: I miejsce – Gabriela Dróżdż, II miejsce – Amelia Kałuża, III miejsce – Stefaniia Poltoratska, Gabriela Hoch, Amanda Siwek.

6-latki: I miejsce – Michalina Grzelka, II miejsce – Hanna Dopieralska, III miejsce – Olha Petrovska, Maria Kąciak.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowy dyplom oraz upominek. Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

             Koordynatorzy konkursu: E. Czekała, A. Macikowska

 

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności