Dziś jest niedziela, 07.08.2022, imieniny Doroty, Kajetana
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PRZEDSZKOLNA STREFA KIBICA – grupa V

PRZEDSZKOLNA STREFA KIBICA – grupa V

Usmiechniete dzieci z gr. V w bialo-czerwonych strojach.

Dzieci 5-letnie z grupy V gorąco kibicują reprezentacji Polski podczas mistrzostw Europy w piłce nożnej -  Euro 2020 (2021). W grupie „Niedźwiadków” zorganizowano przedszkolną strefę kibica. Dzieci ubrane w biało-czerwone stroje dzieliły się swoją wiedzą na temat rozgrywek piłkarskich, zawodników, roli kibiców itp. Przedszkolaki skandowały, prezentowały różne gadżety oraz układały puzzle.  Próbowały też swoich sił w celowaniu piłką nożną do bramki. Rozegrany na przedszkolnym boisku mecz chłopcy-dziewczynki zakończył się wynikiem 4:4. Dzisiejszy dzień dostarczył pięciolatkom dużo radości. Był również okazją do wzbogacenia słownika czynnego i wiadomości dzieci a także przypomnienia barw narodowych oraz hymnu Polski.

E.B.

 

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności