Dziś jest niedziela, 07.08.2022, imieniny Doroty, Kajetana
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PRZEDSZKOLE ŻEGNAMY, WAKACJE WITAMY!

PRZEDSZKOLE ŻEGNAMY, WAKACJE WITAMY!

Dzieci z grupy VIII prezentuja swoje dyplomy zakonczenia roku.

Czerwiec to czas, kiedy witamy upragnioną przez dzieci porę roku – lato, a z nim wyczekane i uwielbiane przez przedszkolaki wakacje. Zanim się one na dobre rozpoczną w przedszkolu dzieci przygotowują wiersze oraz piosenki mówiące o łące, lecie, wakacyjnych przygodach po to, by móc je zaprezentować przez swoimi rodzicami. Tak było i tym razem, lecz z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli poprzez nagrania. Uroczyste zakończenia roku odbyły się w grupach: II ( wraz z występem z okazji Dnia Mamy i Taty), III, IV, V, VIII oraz IX. W gr. I z uwagi na niską frekwencję zakończenie się nie odbyło. Przedszkolaki z ochotą prezentowały przygotowany program artystyczny – śpiewały, grały na instrumentach, recytowały, przybliżały ciekawostki dotyczące wakacyjnych miejsc oraz udzielały rad, by wakacje spędzić w bezpieczny sposób. Kończy się więc kolejny rok szkolny, na dzieci czeka kolorowe lato, zabawa. Wszystkim życzymy udanych wakacji, beztroskich chwil, bezpiecznego odpoczynku i do zobaczenia we wrześniu!

E. Czekała

zdjęcia: grupa II - Zajączki

            grupa III - Kotki

            grupa IV - Motylki

            grupa V  - Niedźwiadki

            grupa VIII  - Pszczółki

             grupa IX  - Jeżyki

 

 


Pozostałe aktualności