Dziś jest sobota, 23.09.2023, imieniny Bogusława, Tekli
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Oglądamy teatrzyk „Grajmy w zielone” - grupa VII i VIII

Oglądamy teatrzyk „Grajmy w zielone” - grupa VII i VIII

Dzieci z grup VII i VIII na scenie z grupa teatralna

17 maja dzięki gościnności CKiBP w Malanowie przedszkolaki z grup Kotków i Żabek mogły wziąć udział w teatrzyku pt. „Grajmy w zielone” w wykonaniu grupy teatralnej „Mozaika” z Poznania. Spektakl ten traktował o problemie zaśmiecania otocznia oraz jego skutkach dla ludzi i zwierząt. Dzieci utrwalały wiadomości z zakresu ekologii, segregacji odpadów oraz recyklingu. W zabawny, ale pouczający sposób przekazano przedszkolakom wartościowe treści, które mamy nadzieje będą wprowadzać w życie.

E. Cz.

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności