Dziś jest sobota, 25.03.2023, imieniny Marioli, Dyzmy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PRZEDSZKOLAKI W ŚDS W MIŁACZEWIE

PRZEDSZKOLAKI W ŚDS W MIŁACZEWIE

Dzieci z  gr. VII w SDS w Milaczewie

5 stycznia, trwając jeszcze w okresie świątecznym, dzieci z gr. VII wybrały się do Środowiskowego Domu Samopomocy w Miłaczewie, by tam zaprezentować pracownikom oraz wszystkim uczestnikom ośrodka nasze jasełka bożonarodzeniowe pt. „Bóg się rodzi…”. Przedszkolaki z radością i zaangażowaniem ponownie wcieliły się w swoje role oraz przedstawiły historię narodzin Pana Jezusa. Całemu wydarzeniu towarzyszyła miła oraz serdeczna atmosfera. Dziękujemy za wspólne chwile oraz radosne świętowanie.

 E.Cz.

zdjęcia: galeria

 

 


Pozostałe aktualności