Dziś jest wtorek, 25.01.2022, imieniny Tatiany, Miłosza
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PRZEDSZKOLAKI U WETERYNARZA

PRZEDSZKOLAKI U WETERYNARZA

gr. III wycieczka do weterynarza - ogladamy polki z akcesoriami dla zwierzat

W ramach realizacji tematyki kompleksowej dotyczącej domowych zwierząt, dzieci z grup III i V wybrały się z wizytą do gabinetu weterynaryjnego Vet-lab w Malanowie. Na miejscu miały okazję bliżej poznać zawód weterynarza oraz jego codzienną pracę. Zobaczyły również wyposażenie gabinetu oraz słuchały ciekawostek o zwierzętach, ich zwyczajach oraz potrzebie opieki nad nimi. Dziękując za spotkanie przedszkolaki wręczyły Paniom podziękowania oraz wykonały pamiątkowe zdjęcia.

E. Czekała

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności