Dziś jest niedziela, 29.01.2023, imieniny Franciszka, Zdzisława
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PRZEDSZKOLAKI ŚPIEWAJĄ HYMN PAŃSTWOWY

PRZEDSZKOLAKI ŚPIEWAJĄ HYMN PAŃSTWOWY

PART_1669041564783

Nasza placówka już po raz kolejny przystąpiła do akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu” skierowanej do szkół, przedszkoli, placówek oświatowych. 10 listopada 2022r. o symbolicznej godzinie 11:11 przedszkolaki odśpiewały uroczyście 4 zwrotki hymnu państwowego. Akcja ma charakter patriotyczny, a jej celem jest włączenie społeczności szkolnych w obchody Narodowego Święta Niepodległości. W tym roku uczestniczyło w niej ponad 4 mln uczniów i blisko 400 tys. nauczycieli, a także liczne szkoły polonijne z całego świata. Poprzez wspólne śpiewanie „Mazurka Dąbrowskiego” wyrażamy swój patriotyzm i przywiązanie do symboli narodowych.

                                                                                                                                                     E.B.


Pozostałe aktualności