Dziś jest wtorek, 25.01.2022, imieniny Tatiany, Miłosza
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PRZEDSZKOLAKI POMAGAJĄ POTRZEBUJĄCYM ZWIERZĘTOM

PRZEDSZKOLAKI POMAGAJĄ POTRZEBUJĄCYM ZWIERZĘTOM

Karma w skrzynce.

„Wspomóż Psiaka lub Kociaka ze schroniska” – tak brzmiała akcja charytatywna przeprowadzona w naszym przedszkolu. A włączyły się w nią wszystkie grupy przedszkolne. Dzieci z ochotą przynosiły do przedszkola różne artykuły. W specjalnie przygotowanych koszach znalazły się: karmy suche oraz pokarm w puszkach, koce, ręczniki, zabawki i miski. Z radością mogliśmy przekazać zgromadzone dary Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Turku. Przedszkolaki chciały również wspomóc psy i koty z najbliższego otoczenia, które są pod opieką pracowników PGK w Malanowie i przekazały na ich rzecz najpotrzebniejsze artykuły. Wszystkim dzieciom i ich rodzicom serdecznie dziękujemy za włączenie się w akcję, za okazane serca dla naszych małych pupili.


Koordynatorzy akcji:
E. Czekała, N. Stępińska

 

zdjęcia: galeria

 

 


Pozostałe aktualności