Dziś jest poniedziałek, 28.11.2022, imieniny Zdzisława, Lesława
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PRZEDSZKOLAKI NA FESTIWALU BIEGOWYM

PRZEDSZKOLAKI NA FESTIWALU BIEGOWYM

Dziewczynki na podium.

Dzieci z naszego przedszkola brały udział w Festiwalu Biegowym Gminy Malanów organizowanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie. W sobotę 17 września na boisko gminne przy sali sportowej przybyło ok. 40 przedszkolaków by sprawdzić się w biegu na 100 m. Wszystkie dzieci na mecie otrzymały pamiątkowe medale. W gronie zwycięzców w kategorii „dziewczynki” znalazły się: Hanna Lament z gr. VI, która zajęła II miejsce oraz Zuzanna Kałuża z gr. VI – III miejsce a w kategorii „chłopcy”: Patryk Klimek z gr. VII– który zajął I miejsce, Adam Zwoliński z gr. VII– II miejsce oraz Aleksander Buda z gr. VIII– III miejsce. Zwycięskie przedszkolaki stanęły na podium, by odebrać puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe z rąk wójta Gminy Malanów, dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Malanowie. Gratulujemy wszystkim uczestniczącym w biegach przedszkolakom i ich rodzicom.

E.B.

 

zdjęcia-OSiR Malanów: galeria


Pozostałe aktualności