Dziś jest wtorek, 16.07.2024, imieniny Mariki, Benity
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Przedszkolaki na Dniach Malanowa

Przedszkolaki na Dniach Malanowa

DZiewczynka z grupy VIII spiewa piosenke.

Już po raz kolejny wychowankowie Gminnego Przedszkola w Malanowie uświetnili swoim programem artystycznym Dni Malanowa. Podczas tegorocznych XIX Dni Malanowa zaprezentowały się dzieci z grup: IV „Sówki” – wychowawca Agnieszka Dewicka-Misiek, VII „Wiewiórki” - wychowawca Edyta Wasik oraz VIII „Zajączki” – wychowawca Alicja Dembińska. Nasi mali artyści zaprezentowali na scenie układy taneczne oraz umiejętności wokalne. Dzieci z gr. IV „Sówki” zatańczyły do utworu Haliny Kunickiej pt. „Orkiestry dęte", a Filip Szmyt zaśpiewał piosenkę TGD „Góry do góry”. Grupa VIII "Zajączki" zaprezentowała układ taneczny do piosenki Cleo i Dawida Kwiatkowskiego "Bratnie dusze", Amelia Frankowska pięknie zaśpiewała, a sześciolatki z gr. VII i VIII zatańczyły i zaśpiewały piosenkę "To jest nasz dzień". Następnie Laura Ogrodowczyk i Antonina Harasna z grupy VII w towarzystwie swoich rówieśników z grupy zaśpiewały piosenkę pt. „Jesteś mamo skarbem mym”. Po każdym z występów ze strony publiczności pojawił się ogromny aplauz. Młodym artystom serdecznie dziękujemy i gratulujemy kolejnego występu na scenie przed tak wielką publicznością.

Alicja Dembińska

 

Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności