Dziś jest poniedziałek, 17.06.2024, imieniny Laury, Alberta
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Przedszkolaki na Dniach Malanowa 2023

Przedszkolaki na Dniach Malanowa 2023

Dzieci z gr. VII prezentuja taniec na scenie

Przedszkolaki z grup V, VI i VII naszego przedszkola wzięły udział w XVIII obchodach Dni Malanowa prezentując na dużej scenie umiejętności wokalno-taneczne oraz aktorskie. Dzieci z gr. V zaśpiewały wszystkim rodzicom z okazji ich święta piosenkę „Dziękuję Mamo! Dziękuję Tato! oraz zatańczyły do utworu „Mamma Maria”, zaś Tosia Harasna zaprezentowała swoje zdolności wokalne w piosence „Zuzia lalka nieduża”. Przedszkolaki z gr. VI wystąpiły w tańcu współczesnym do muzyki „Mubina and Imran” oraz zaśpiewały „Piosenkę o sprzątaniu domu”. Z grupy VII - Patryk Klimek w roli dziadka Stefana oraz Nadia Połatyńska w roli babci Gieni rozbawili zgromadzoną publiczność w skeczu „Dziadek, stołek i rosołek”. Towarzyszyły im Natalia Sieradzan oraz Julia Kaczmarek. Dalej przedszkolaki zaprezentowały kolejno taniec do utworu „Jerusalema” oraz układ taneczny do piosenki „ Bratnie dusze”. Wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom dziękujemy za przybycie oraz piękne wystąpienia dla społeczności lokalnej.

 E. Cz.

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności