Dziś jest niedziela, 07.08.2022, imieniny Doroty, Kajetana
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PRZEDSZKOLAKI NA DNIACH MALANOWA

PRZEDSZKOLAKI NA DNIACH MALANOWA

Dzieci z gr. VI z kwiatami.

Przedszkolaki z Gminnego Przedszkola wystąpiły podczas tegorocznych XVII Dni Malanowa. Nawet niesprzyjająca aura nie przeszkodziła odważnym artystom zaprezentować się przed licznie zgromadzoną publicznością. Jako pierwsze wystąpiły dzieci z grupy „Sówki” – Antosia Dubel, Alicja Orligóra oraz Filip Szmyt w piosence „Co powie tata”. Następnie zaprezentowały się dzieci z grupy „Kotki” w piosence „Świat w naszych rękach” oraz w układzie tanecznym do piosenki „Tocatoca”. W grupie „Żabek” solowo zaprezentował się Leon Sylwestrzak w towarzystwie swoich rówieśników śpiewając piosenkę „Polska to nasz dom”. Żabki zatańczyły również do piosenki „Sposób na nudę”. Dziewczynki z grupy "Niedźwiadków" zaprezentowały układ taneczny z kwiatami, a następnie cała grupa wykonała taniec współczesny do piosenki „Sofia”. W grupie „Motylków” Gabriela Kasprzak zaśpiewała piosenkę „Straszny budzik” w towarzystwie chórku w składzie: Julian Kołaciński, Olha Petrovska, Aleksandra Przybył, Wiktor Kolanowski oraz Hanna Walczak. Publiczność nagrodziła wszystkich wykonawców gromkimi brawami. Gratulujemy przedszkolakom wspaniałych występów.

fot. GCKiBP w Malanowie, UG Malanów                  

zdjęcia: galeria

 


Pozostałe aktualności