Dziś jest piątek, 24.06.2022, imieniny Jana, Danuty
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PRZEDSZKOLAKI LAUREATAMI XVIII POWIATOWEGO KONKURSU „ŚPIEWAM I MALUJĘ”

PRZEDSZKOLAKI LAUREATAMI XVIII POWIATOWEGO KONKURSU „ŚPIEWAM I MALUJĘ”

received_387611243275803

Dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w powiatowym konkursie „Śpiewam i maluję” Dobra 2022, który w tym roku odbył się 12 maja 2022r. W części muzycznej konkursu naszą placówkę reprezentowali – Kornelia Kaczor z grupy V, Marcel Trocha z grupy VII oraz Gabriela Kasprzak z grupy VIII. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności na scenie Sali kameralnej Centrum Kultury w Dobrej.  Komisja Artystyczna wysłuchała 28 małych wokalistów. W gronie laureatów znalazł się Marcel Trocha, który zdobył nagrodę.

Temat części plastycznej konkursu brzmiał „Kosmiczna przygoda”. Ciekawe prace wykonali: Gabriela Dróżdż i Franciszek Jóźwiak z gr. V, Hanna Dopieralska i Michalina Grzelka z gr. VII oraz z  Antonii Kowalski i Szymon Rezler grupy VIII.  Jury wybierało najciekawsze spośród 114 nadesłanych prac. Szymon Rezler otrzymał wyróżnienie.  Dzieci odebrały pamiątkowe dyplomy a laureaci nagrody. Wszystkim gratulujemy i życzymy rozwijania talentów muzycznych i plastycznych.

 E.B.

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności