Dziś jest wtorek, 15.06.2021, imieniny Jolanty, Wita
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PRZEDSZKOLAKI LAUREATAMI KONKURSU PLASTYCZNEGO

PRZEDSZKOLAKI LAUREATAMI KONKURSU PLASTYCZNEGO

Dzieci 6-letnie z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie plastycznym „Kosmiczna przygoda” – Hanna Dopieralska, Michalina Grzelka, Wiktoria Lament, Anna Owczarek i Oliwia Zięba z gr. V , Amelia Chojenkowska,  Wiktor Glapa, Kacper Klimek, Lena Kostrzewa, Olha Petrovska, Antonii Rzepka,  Jessica Sobczak, Julia Rezler z gr. VI, Weronika Gitler, Aleksandra Gorgolewska,  Lena Grzelka, Julia Kornacka, Gabriela Kubiak, Zuzanna Lament,  Małgorzata Misiek, Zofia Wojciechowska z gr. VII oraz Franciszek Blechinger z gr. IX.  Konkurs zorganizowało Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Malanowie w związku z Rokiem Stanisława Lema z okazji 1oo rocznicy urodzin. Jury nagrodziło najciekawsze prace.  Franciszek Blechinger i Antonii Rzepka ex aequo zajęli II miejsce, Wiktoria Lament – III miejsce, wyróżnienia otrzymali: Hanna Dopieralska, Wiktor Glapa, Julia Kornacka, Małgorzata Misiek i Anna Owczarek. Gratulujemy wszystkim uczestniczącym w konkursie dzieciom. Cieszymy się razem z Wami  i życzymy rozwijania talentów plastycznych.

E.B.


Pozostałe aktualności