Dziś jest wtorek, 15.06.2021, imieniny Jolanty, Wita
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » UDZIAŁ PRZEDSZKOLAKÓW W KONKURSIE PLASTYCZNYM

UDZIAŁ PRZEDSZKOLAKÓW W KONKURSIE PLASTYCZNYM

1920x1200

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie plastycznym "Wielkanocne Jajo" zorganizowanym przez Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczną w Malanowie.  Jego celem  było  rozwijanie umiejętności plastycznych, kształtowanie rozwoju poznawczego oraz rozbudzanie wyobraźni i poczucia estetyki u dzieci. Przedszkolaki wykonały ciekawe prace plastyczne różnymi technikami, które zostały przekazane organizatorowi: Wiktor Kolanowski z gr. IV; Hanna Dopieralska, Adam Lament, Iga Marendziak, Anna Owczarek, Yuliia Poltoratska, Marcel Trocha – z gr. V; Wiktor Glapa, Lena Kostrzewa, Marcel Różański – z gr. VI oraz Adam Jarek z gr. VII.  Nasi wychowankowie znaleźli się wśród laureatów wyłonionych przez komisję konkursową.  W kat. I - 6-7 latki (przedszkole) Marcel Różański zajął II miejsce, Adam Jarek – III miejsce ex aequo. Wiktor Kolanowski, Lena Kostrzewa i Adam Lament odebrali wyróżnienia. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

E.B.


Fot: ckibp.malanow.pl

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności