Dziś jest poniedziałek, 30.01.2023, imieniny Macieja, Martyny
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PROJEKT EDUKACYJNY „DRZEWO” – grupa I

PROJEKT EDUKACYJNY „DRZEWO” – grupa I

Zdjecie grupowe z dyplomami

Dzieci 3 – letnie z grupy I przystąpiły do realizacji projektu edukacyjnego pt. „Drzewo”. Jego głównymi celami było propagowanie wiedzy o drzewach i ich roli w środowisku, rozbudzanie zainteresowania rolą drzewa w życiu człowieka i zwierząt oraz kształtowanie postawy szacunku wobec przyrody. Realizacja projektu odbywała się poprzez wycieczki i spacery do lasu i parku, obserwację drzew, poznanie jego budowy i zastosowania, wykonanie prac plastycznych, oglądanie ilustracji i filmów edukacyjnych. Na zakończenie projektu przedszkolaki uczestniczyły w quizie, w którym wykazały się zdobytymi wiadomościami i otrzymały pamiątkowe dyplomy. Podjęta tematyka już w najmłodszej grupie miejmy nadzieję, że przyczyni się do rozwijania zainteresowań przyrodniczych dzieci i kształtowania ich postaw proekologicznych.


Małgorzata Przygońska

 

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności