Dziś jest sobota, 04.12.2021, imieniny Barbary, Krystiana
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS - grupa VI i VII

POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS - grupa VI i VII

Pani dyrektor oraz przedstawicielka rodzicow wreczaja dziewczynce dyplom i ksiazke.

„Przedszkola czas już minął i jest tak jakoś smutno, a nasza pani w kącie łka, bo rozstać nam się trudno ”… Dzień 24.06. 2021r. - dla jednych był to zwykły dzień, ale dla nas był on wyjątkowy, uroczysty, radosny, dzień zadumy i niekłamanych wzruszeń, bowiem w naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość - „Pożegnanie starszaków”. Przedszkolaki pod kierunkiem swoich nauczycielek przygotowały występy artystyczne. Na pamiątkę tego wydarzenia starszaki otrzymały pamiątkowe dyplomy, a od Rady Rodziców książki i długopisy. Były także życzenia i podziękowania ze strony pani Dyrektor dla wszystkich rodziców, a szczególnie tych działających w trójkach grupowych. Nie zabrakło również łez wzruszenia. Cztery wspólnie spędzone lata szybko minęły. Był to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i nauczycielek. Skończył się bowiem 4 – letni okres wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy. Dzieci z maluszków, zagubionych i nieśmiałych, stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań. Przyjaźnie, które narodziły się w przedszkolu, to cenny skarb, który ze sobą zabiorą. To, czego nauczyli się tutaj, to pierwszy bagaż doświadczeń: pierwsze zabawy z rówieśnikami, pierwsza książka, pierwsza ocena ich pracy. To niezatarte wspomnienia. Ale tak to już jest, coś musi się skończyć, aby móc wejść w kolejny, nowy etap życia. Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie, dzieciom natomiast życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni.


Małgorzata Muszyńska, Małgorzata Przygońska

 

zdjęcia: grupa VI -  Żabki

            grupa VII - Biedronki


Pozostałe aktualności